registrácia
strata hesla
váš nákup
0 €
Do košika
sk

TruKid

Milé dámy, dovoľte nám prosím predstaviť kozmetickú radu pre deti TruKidTM ako aj jej samotnú zakladateľku a majiteľku, pani Jennifer Adams Bunkers. A hneď na úvod vám ponúkneme pár slov adresovaných všetkým zákazníčkam na Slovensku priamo od Jennifer:
 

"It is so exciting to know that TruKid will now be available to families in Slovakia. As a mom of 6, I want for kids everywhere to have the opportunity to use our products everyday. I am particularly happy that Slovakia is the first country in Europe to have TruKid products. I hope that the kids and families in Slovakia will be as happy with TruKid as they are here in the US. I am very excited to be able to offer such great natural and quality products to you. It is my goal to visit your country and be able meet you face to face and hear about your life there and how TruKid can make products that work for you and your families."

 

 

 

"Je veľmi vzrušujúce vedieť že odteraz bude TruKid dostupný aj pre rodiny na Slovensku. Ako mama 6 detí by som si želala, aby mali deti možnosť používať naše produkty každý deň a kdekoľvek. Som obzvlášť šťastná, že Slovensko bude prvou krajinou v Európe, ktorá bude ponúkať produkty TruKid. Dúfam, že deti a rodiny na Slovensku budú také spokojné s TruKid ako sú tu v Amerike. Som nadšená, že vám môžem sprístupniť také fantastické, prírodné a kvalitné produkty. Mojím cieľom je navštíviť vašu krajinu a mať šancu stretnúť niektoré z vás aj osobne, dozvedieť sa niečo o vašom živote tam u vás, a ako by mohol TruKid zlepšiť produkty aj v prospech vás a vašich rodín."
So srdečným pozdravom,
Jennifer Adams Bunkers

Veríme, že príbeh tejto “super ženy”, ktorá popri vedení troch spoločností a práci ktorú miluje, je aj milujúcou manželkou a matkou šiestich detí, áno čítate dobre šiestich, bude pre Vás rovnakou inšpiráciou ako pre nás. Keď sa jej opýtate ako to všetko dokáže, jej odpoveď je jednoduchá: ..pretože verí, že to môže zvládnuť! 

 

V čase, keď sa Jennifer rozhodla zasvätiť svoj život výrobe a predaju detskej prírodnej kozmetiky bola už matkou piatich detí, šieste bolo práve na ceste a pracovala ako výkonná riaditeľka vo svojej medzinárodnej spoločnosti, Velocity Source Group. Ako si isto viete predstaviť takýto rušný život nedáva príliš veľký priestor na náročný režim, najmä pokiaľ ide o starostlivosť o zdravú pokožku jej detí. Avšak, keďže všetky jej deti sú aktívne a venujú sa rôznym športom a aktivitám v prírode, Jennifer si uvedomila, že je absolútne nevyhnutné používať kozmetické prípravky na ochranu ich jemnej pokožky. Na trhu bolo v tom čase žiaľ len málo detskej kozmetiky, z ktorej si mohla Jennifer vybrať a veľa z dostupných prípravkov obsahovalo rôzne chemikálie, a podľa vyjadrení jej detí, boli odporne smradľavé. Jennifer sa zdráhala používať tieto prípravky pre svoje deti ale poslednou kvapkou bolo, keď zistila, že deti v nevedomosti používajú jej krém proti vráskam. Bolo jej jasné, že zmes určená na vyrovnávanie vrások rozhodne nie je vhodná pre ich mladučkú pleť, preto sa rozhodla s tým niečo urobiť a zmeniť to. Použitím čisto prírodných prísad a esenciálnych olejov, a kombináciou zábavnej formy - pomocou pesničiek a básničiek - vytvorila Jennifer výrobky, ktoré deti používajú radi, voňajú im, a zároveň majú detský dizajn, podľa ktorého deti vedia určiť ktorý prípravok je na čo.

Pri tvorbe účinnej a spoľahlivej rady kozmetických výrobkov pre deti využila Jennifer naplno svoju viac ako 15-ročnú skúsenosť vo výrobe a vývoji produktov. Pred tým ako uviedla na trh TruKidTM založila Jennifer dve spoločnosti, v ktorých pôsobila ako výkonná riaditeľka. Popri už spomínanej Velocity Source Group založila spoločnosť Funopolise, ktorá predávala hračky do obchodov v celej krajine. Okrem iného získala aj niekoľko ocenení od rodičov za je výrobky pre deti.

Poslanie a filozofia TruKidTM
Poskytovaním kvalitných produktov a vzdelania svojim zákazníkom ako aj príjemného pracovného prostredia pre svojich zamestnancov, TruKidTM predstavuje to, aká by mala byť každá spoločnosť, rovnako ako aj jej produkty:

Bezpečné, zábavné a účinné.
Poslaním TruKidTM je podporiť zdravý a vyvážený životný štýl: „Produktom spoločnosti je starostlivosť o pleť a jej zameraním je zdravý životný štýl“.  Základnou filozofiou TruKidTM je podporovať deti v tom, aby si vytvorili zdravé návyky, ktoré pretrvajú celý ich život. Spájaním zdravej prírodnej kozmetiky so zábavou a vzdelávaním, TruKidTM vytvára vzťah medzi zdravými návykmi a deťmi. Cieľom spoločnosti je, že deti sa naučia starať sa o seba, o druhých ako aj o svoje prostredie. Počínajúc “Priateľským mydielkom na tvár” až po “Zábavný krém na nôžky”, s výrobkami od TruKidTM dostávajú rodiny len tie najlepšie prísady, ošetrenie pleti, a nadšenie pre zdravý životný štýl.
Viac o TruKidTM sa dozviete tu .

 napíšte nám

Kontakt

zavolajte nám

+421 911 131 584

+421 904 538 597

zdieľaj