registrácia
strata hesla
váš nákup
0 €
Do košika
sk

Nature's Baby Organics

Prvou značkou, ktorú by sme vám chceli predstaviť je Nature's Baby Organics (NBO), ktorej majiteľkou je pani Adena Surabian a tu je jej príbeh: Po tom, čo sa 17-mesačná dcérka Adeny Surabian vyhádzala po celom tele si Adena uvedomila, že jediné riešenie je vytvoriť vlastnú, čisto prírodnú kozmetickú radu prípravkov, vhodných pre celú rodinu. Samozrejme, toto jej odhodlanie neznamenalo, že chce opäť „vynájsť šampón“. S dcérkou absolvovali niekoľko vyšetrení u dermatológov, ale žiaľ bez akýchkoľvek pozitívnych výsledkov, keďže ani jeden nebol schopný určiť príčinu ich problémov. Napokon jej lekári odporučili, aby si preštudovala všetky prípravky, ktoré používa jej dcérka a pokúsila sa nájsť rovnaké zložky, ktoré by mohli indikovať pôvodcu ich problémov. Ale rovnako ako väčšina z nás, ktorí sme sa vôbec pokúsili prelúskať sa informáciami o výrobku uvedenými na obale, aj Adena si uvedomila, že je to ako čítanie hieroglyfov.

Adena strávila takmer 8 hodín na internete a dospela k odstrašujúcemu záveru. Množstvo slov ako „dráždidlá“, „biohazard“a „hypoalergénny“ sa spájajú s bežne používanými kozmetickými výrobkami a sú súčasťou masovo propagovaných a vyrábaných výrobkov pre deti. Rovnakých výrobkov, ktoré Vám dajú v nemocnici ako vzorku, keď odchádzate domov so svojím čerstvo narodeným dieťatkom. Avšak, tieto výrobky obsahujú prísady, ktoré by ste nikdy vedome nepoužili na ošetrenie pokožky Vášho dieťatka.

Ako ďalší krok sa Adena rozhodla preskúmať zdroje prírodnej kozmetiky a prírodných prodkuktov vo svojom okolí. Hoci prísady v týchto výrobkoch pôsobili dôveryhodným dojmom, Adena ich stále ešte všetky nepoznala a v tom čase jednoducho dôverovala tomu, čo sa uvádzalo na etiketách. Toto bol okamih, kedy sa seriózne začala jej cesta za lepším a zdravším životným štýlom a povedala si „dokážem to robiť lepšie“.
 

Nature’s Baby Organics is excited to be available on another market. We look forward to you trying our line of products, and are sure that you will enjoy them as much as we do!
Here are some key points to Nature’s Baby Organics:
 • We have 5 USDA Certified Organic Products; this is more than any other baby company on the market!
 • Our products are Made with more than 70%-95% Certified Organic Ingredients.
 • We are a Whole Foods Premium Body Care line.
 • We are free of Palm Oil.
 • We are free of Parabens, Propylene Glycol, 1-4 Dioxane Free and our bottles are BPA Free.
 • Our products are of higher quality and yet less expensive then the leading brands.
 • We are a truth in labeling company; we don’t use any hidden or pre-preserved ingredients.
 • Our products have exceptional performance.

Sincerely,

Phil Wolvek
CEO, Nature’s Baby Organics
Spoločnosť Nature’s Baby Organics má nesmirnu radosť, že má možnosť ponúkať svoje produkty na novom trhu. Tešíme sa, že vyskúšate radu našich výrobkov a budete z nich mať rovnaký pôžitok ako my!
Dovoľte nám predstaviť hlavné výhody Nature’s Baby Organics:
 • 5 z našich výrobkov sú certifikované USDA (United States Department of Agriculture), čo je viac ako má akákoľvek ďalšia značka detskej prírodnej kozmetiky na trhu!
 • Naše výrobky sú vyrobené z viac ako 70% - 95% certifikovaných prírodných surovín.
 • Nepoužívame palmový olej.
 • Naše výrobky neobsahujú parabény, propylén glykoly a dioxány skupiny 1-4. Naše obaly  na výrobky sú bez bisfenolu A.
 • Naše výrobky sú vysoko kvalitné a predsa sú lacnejšie než bežne známe a dostupné značky.
 • Naše výrobky pravdivo uvádzajú všetky zložky; neobsahujú žiadne skryté ani konzervačné látky. 
 • Naše výrobky majú výnimočné účinky.

S pozdravom,

Phil Wolvek
CEO, Nature’s Baby Organics

Bezpečné a luxusné
Adena sa stala súčasťou priemyslu pre bezpečnosť detských výrobkov. Mala online obchod a bola nadšená všetkými výrobkami, ktoré boli vytvorené matkami a dostávali sa k nej na posúdenie. S podporou manžela si najali chemika a začali spoločne vyvíjať bezpečné kozmetické výrobky pre deti. Takmer dva roky tvrdo pracovali na správnom zložení, zapájajúc do procesu testovania, ktoré trvalo rok a pol približne 30 rodín. Ale to nebol ani zďaleka koniec. Keď už bol ich výskum takmer hotový, rozhodli sa posunúť ešte o krok ďalej a urobili klinický test na takmer 120 subjektoch. Klinický test preukázal, že výrobky sú nezávadné a len u 4 subjektov sa vyskytli nepatrné reakcie.

Bezpečné a účinné
Ako členovia „Kampane za bezpečnú kozmetiku“ (nezisková organizácia, ktorej cieľom je hodnotiť bezepečnosť výrobkov) NBO pravdivo označuje všetky svoje výrobky. Ako Adena hovorí, „chceme, aby nám naši zákazníci dôverovali. Sme zaviazaní používať prísady, ktoré sú považované za bezpečné“. Bezpečné, ale zato stále luxusné. Výrobky sú bohaté na prísady ako je bambucké maslo, olej z orecha kukui a aloe. „Dostávame listy, ktoré ospevujú účinky našich výrobkov“.

Adena hovorí, že sa potýkala s množstvom skrytých prekážok a výziev. Tými najväčšími boli neočakávané náklady a jej snaha viesť súčasne druhý podnik, ktorý napokon bola nútená predať. Navyše, keďže jej druhá dcérka od narodenia trpela na rôzne potravinové alergie a mala ekzematickú pokožku, bola takmer celý rok chorá. Preto si asi viete predstaviť aké náročné bolo pre Adenu snažiť sa uspieť v podnikaní a pritom sa starať o chorú dcérku.
Absolútny zlom pre Adenu nastal vtedy, keď vošla do obchodu a po prvý raz uvidela jej produkty vyložené v policiach. Vtedy si naplno uvedomila, že to dokázala. Sama sa vyjadrila, že zotrvať v tomto jej odhodlaní bolo často náročnejšie než očakávala. „Ľudia sú zvyknutí na svoje obľúbené značky a my sme boli jednoducho novinka, na ktorú si trebalo zvyknúť“. Ale aj keď boli dni, kedy mala ako sa hovorí chuť hodiť uterák do ringu a vzdať to, keď ju absolútne prevalcoval pocit aké je to ťažké a náročné, opäť dostala e-mail od spokojnej mamičky, ktorá bola nesmierne vďačná za jej produkty, pretože je to za 13 rokov jediná vec, ktorú môže použiť pre svoje dieťatko. A to ju posúvalo ďalej. To, že čo i len jediná mamička a jej dieťatko majú z jej práce a úsilia prospech jej práci dáva zmysel a je pre ňu hnacím motorom. Ďalším bonusom v jej úsilí je aj to, že určité percento z výnosov z predaja NBO výrobkov ide priamo na konto centra boja proti rakovine.

Adeniným hlavným cieľom je aby mali jej deti úžasný život. Keďže jej deti boli motiváciou a hnacou silou pri tvorbe rady výrobkov Nature's Baby Organics, Adena sa snaží, aby boli súčasťou jej spoločnosii a každodennej práce. Kým ona v garáži pracuje na projekte, pripraví pre svoje dcérky kýbel s vodou a tie predstierajú, že vyrábajú šampón :) A toto sú pre Adenu kúzelné momenty, ktoré si so sebou ponesie do konca života.
Viac informácii o tejto úžasnej značke nájdete tu.

 napíšte nám

Kontakt

zavolajte nám

+421 911 131 584

+421 904 538 597

zdieľaj